Про компанію

  • Про компанію

Про компанію

«Конструктор Груп АС» є провідним європейським виробником і постачальником високоякісного промислового та комерційного складського обладнання, яке продається на європейських ринках під торговими марками  Constructor,  Bruynzeel,  Kasten,  Dexion і  PSS. 

«Конструктор Груп», яка з 2007 року належить Фонду Altor II, є третім за величиною європейським постачальником складського обладнання для промислового сектора і найбільшим постачальником для комерційного сектора.

До нашого асортименту продукції входить широкий спектр найменувань, від інноваційних рішень у сфері палетних стелажів і стелажів з полицями до офісних, архівних і музейних стелажних систем. Наша група компаній має багаторічний досвід і високий професіоналізм, який ми використовуємо для розробки найкращих складських систем, які повністю відповідають вимогам замовника. 

Ми не тільки виробляємо обладнання, але і виконуємо повний комплекс додаткових послуг, включаючи консультування, технічне обслуговування та розробку складських систем для оснащення як складів або оптово-розподільних центрів, так і музеїв, офісів або бібліотек. 

Якими б не були ваші потреби «Конструктор Груп» допоможе розвитку вашого бізнесу завдяки створенню першокласної складської структури.

Структура - Країни та люди

Маючи товарообіг близько 330 мільйонів євро, 1200 співробітників і сучасні виробничі потужності, стратегічно розташовані на ключових ринках Росії, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Греції та Фінляндії, «Конструктор Груп» є лідером в сфері обладнання для складського зберігання. Компанія активно працює з клієнтами на всіх ринках Європи і має велику мережу представництв по всьому світі, включаючи країни Африки, Далекого Сходу, Північної та Південної Америки